Arama:

Saç ekimi, uzman ellerde, güvenilir merkezlerde uygulandığı sürece başarılıdır.

Saç ekimi, saç kaybı yaşayan kişiler için “kalıcı ve doğal” bir çözüm yolu sunar. Ancak teknolojik ve doğru işlem sonucu başarı sağlanır.

Saç Ekim Yöntemimiz

En etkili saç ekim yöntemlerinden biri olan Direct Hair Implantation (DHI) ile saç ekimini daha hızlı ve konforlu bir şekilde yapıyoruz. DHI ile saç ekiminde iz, kesi ve dikiş yoktur.

Açılış saatleri

Çok sabırlı bir doktora ihtiyacınız varsa, onu bir elitist takip edecektir. Nitelikli ve uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunmaktayız.

Pazartesi - Cuma

08:30 - 18:00

Cumartesi

09:00 - 17:00

Pazar

10:00 - 17:00

Saç Donör Kontolü

Teknolojinin saç ekimindeki yeniliklerinden biri olan safir ile saç ekimi yaparak sizi en doğal ve karizmatik görünüme kavuşturmaya çalışıyoruz. .

HAKKIMIZDA

Tıbbın en temel doğrusu olan “önce zarar vermemek” prensibiyle hareket eden ve etik değerlerden ödün vermeyen, nitelikli sağlık ve estetik hizmetini sunduğu bireylerin hasta haklarını gözeterek tüm ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan; güvenilir, ulaşılabilir, kesintisiz, düzeyli ve yüksek hizmet kalitesi ile hasta memnuniyetini daima ön plandır.

Teknolojinin saç ekimindeki yeniliklerinden biri olan safir ile saç ekimi yaparak sizi en doğal ve karizmatik görünüme kavuşturmaya çalışıyoruz. Estetik, dinamik ve karizmatik bir görünüm için safir ile saç ekimi yapılmatadır.  En etkili saç ekim yöntemlerinden biri olan Direct Hair Implantation (DHI) ile saç ekimini daha hızlı ve konforlu bir şekilde yapıyoruz. DHI ile saç ekiminde iz, kesi ve dikiş yoktur

istanbul saç ekim merkezi

FAALİYETLERİMİZ

Son teknolojik cihazları bünyesine alarak saç ekimi ve medikal estetik alanında en iyi hekimlerle fark yaratmaya devam etmektedir. Uluslararası saç cerrahi derneği tarafından kabul gören yöntemler kullanılmaktadır.

Ünlü Doktorlarımız

Güvenilir, ulaşılabilir, kesintisiz, düzeyli ve yüksek hizmet kalitesi ile hasta memnuniyeti daima ön plandadır.

Yeni Yaklaşımlar

Üst düzeyde sağlık hizmeti sunmak için teknolojik yenilikleri ve gelişmeleri sürekli takip etmek hedefindeyiz.

Hasta Takibimiz

Saç Ekiminde tercih odaklı hizmet anlayışı ile işlemleri ve konforlu yaşamı hedeflemekteyiz.

HİZMETLERİMİZ

 Hizmetlerimizin kalitesini en üst düzeye ulaştırmak üzere belirttiğimiz ilkelerimize ve değerlerimize bağlı olarak faaliyetimiz şeffaftır. 

Estetik Bakım

İlaç & Şampuan

Psikolojik Destek

Engelli Hizmeti

UZMANLARIMIZ

Saç ekiminizi mümkün olduğu kadar doğal ve yoğun görünüm elde edecek şekilde planlıyoruz. Ekiminizi yaptırarak çok daha estetik ve dinamik bir görünüm elde edebilirsiniz

Mustafa TAŞ

ESTETİSYEN

Melike ÖZYURT

Saç Ekim Uzmanı

Dewid AKSU

Estetik Uzmanı

Richard Manes

Anastezi Uzmanı

0
Yabancı Saç Ekimi Yapılanlar
0
Güncel Saç Ekimi Takip Edilenler
0
Mutlu Ayrılan Hastalarımız
0
Yılda Yapılan Saç Ekimleri

Sınırsız Sayıda Greft, Sabit Fiyat, Ücretsiz Analiz. Ağrısız Acısız Anestezi. VIP Saç Ekimi Paketi. Sınırsız Sayıda Greft. En Modern Teknikler.We provide hair transplantation centers and accommodation services in Istanbul.

İsanbul Saç Ekim Merkezi