Arama:

Tüm Hizmetlerimiz

Saç ekiminde deneyimli ve doktorlarımız ile son teknoloji kullanılarak uygulanan estetik hizmetinde öncüyüz.

Sapphire FUE Saç Ekim -

Ağrısız Sapphire FUE Saç Ekimi

Ağrısız Sapphire FUE (Follicular Unit Extraction) saç ekimi, geleneksel FUE saç ekimi yöntemine göre daha konforlu bir deneyim sunan bir tekniktir. Bu yöntemde, saç kökleri tek tek yapılar transplantasyon için uygun olan alanlara yerleştirilir. Sapphire FUE, ekim işlemi sırasında kullanılan özel bir alet olan safir bıçaklarının kullanımıyla fark yaratır.

Traşsız DHI Plus Saç Ekimi

Traşsız saç ekimi genellikle lokal anestezi altında yapılır, bu nedenle ekim işlemi sırasında herhangi bir ağrı hissetmezsiniz. Herkesin ağrı eşiğinden geçmesi ve kişisel deneyimler dizisi. Bazı kişiler minimal veya hiç ağrı hissetmezken, diğerleri hafif bir rahatsızlık hissi yaşama. Ekim sonrası dönemdeki talimatlara uymanız, rahatlamayı hafifletmeye yardımcı olabilir.

Painless Beard Transplantation- Ağrısız Sakal Ekim

Ağrısız Sakal Ekimi

Bazı kişiler minimal veya hiç ağrı hissetmezler. Ekim sonrası dönemdeki talimatlara uymanız, rahatlamayı hafifletmeye yardımcı olabilir. Sapphire FUE ekimi, cerrahiz bir deneyim sunma potansiyeline sahip olan bir tekniktir. Ancak herhangi bir tedavi işleminde olduğu gibi, bu konuda uzman bir doktorla verilen önlemler ve size en uygun olan teknik ve yöntemler titizlikle uygulanır.

female hair transplant-

Kadınlar İçin Saç Ekimi

As Mthairclinic, we provide services with the latest technology in hair transplantation for women. We provide services in hair transplant centers in Istanbul with expert hair transplant doctors. The most reliable hair transplant center in Istanbul.

İstanbul saç ekim merkezi olarak öncü hizmetimiz bulunmaktadır. Yüksek teknoloji kullanılarak standartlara uygun estetik saç ekimi yapılmaktadır.  

hair transplant hotel accommodation- saç ekim konaklama

Otel ve Konaklama

     Saç ekim hizmeti öncesinde ve sonrasında İstanbulda  konaklama için anlaşmalı olduğumuz Otellerde konaklam imkanı ile İstanbulu gezme fırsatı yakalayabilirsinz. Konaklama sürelerini ayrıca belirleyebilir yada uzatabilirsiniz.

       Before and after the hair transplant service, you can have the opportunity to visit Istanbul with the opportunity to stay in the hotels we have contracted with in Istanbul. 

 
hair transplant transfer accommodation

Transfer Hizmeti

      Yabancı hasta transfer hizmeti ile hastanın havalimanı, oteller ve tedavi merkezleri arasında güvenli ve konforlu bir şekilde seyahati yapılır. Özel transfer araçlarımız ile hizmet veriyoruz.  With our luxury transfer service, we take patients from the airport and transport them safely and comfortably between hotels and treatment centers. Accommodation and safe travel are not provided after the hair transplant service.

Uzman Doktorlarımız

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

saç ekim uzmanı

Criss Devil

Hair Esthetician

As a Hair Transplant Esthetician, she has been working in our clinic for more than ten years.We have happy patients and clients with their expertise. Saç Ekim Estetisyeni olarak kliğimizde on yılı aşkındır çalışmakatadır. 

Juliya Tyalor

Hair Esthetician

He is a professional hair aesthetic doctor who specializes in hair aesthetics and has strong communication with our foreign patients. Experienced and aesthetic look in hair transplantation is great.

hair transplant doctor-Saç ekim doktoru

Donald Williams

Aesthetic Specialist

He has been working with us for five years as an Aesthetic Surgeon Specialist. He is a hair transplant specialist who is open to innovations and has a great design with happy patients and experience in hair transplantation.

Richard Manes

Dermatologist

Our dermatologist is a very flexible hair transplant specialist in terms of scalp examination and hair transplant treatment. He has done very successful hair transplants. He is a highly preferred hair transplant specialist.